شرایط و قوانین

کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب سرویس فانو لازم است پیش از خرید مورد نظر و تماشای فیلم و سریال توافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه فرمایید، تحت شرایط و مقررات این توافقنامه سرویس فانو در اختیار شما قرار می‌گیرد. شما به عنوان کاربران این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که ممکن است در آینده تغییر یابد، هستید. این سرویس با نام تجاری فانو ثبت گردیده است و از حق کپی‌رایت برخوردار است. اگر در سایت‌های دیگر با موارد نقض کپی‌رایت فانو مواجه شدید، لطفا آن را به سرویس پشتیبانی « فانو» به آدرس support@funofilm.ir اطلاع دهید. جهت دسترسی به محتوای مورد نظر، کاربر باید اقدام به خرید اشتراک نماید. خرید اشتراک در واقع به منزله دسترسی به محتواهای فانو می باشد.

تمامی محتواهای ارایه شده در سرویس فانو در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و اعمال غیر قانونی و مغایر با قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران به هر نحو ممکن ممنوع است. فانو در صورت مشاهده هرگونه اقدام غیر متعارف برای دسترسی به اشتراک، خرید و ورود، این حق را دارد که این اقدامات غیرمجاز را متوقف و در ادامه اشتراک کاربر را لغو کند. افه یا از آن حذف گردد. همچنین ممکن است با تغییر مکان جغرافیایی خود به سایر کشورها، دسترسی به تعدادی از محتواها که اجازه نشر در خارج از کشور ندارند را از دست بدهید. استفاده از سرویس فانو هیچ‌گونه حقی را برای کاربران در ارتباط با مالکیت فیلم‌ها، سریال‌ها و به طور کلی هر محتوای ارائه شده و انتشار یا پخش عمومی آن‌ها چه از طریق سرویس فانو و چه از طرق دیگر ایجاد نمی کند. مسلم است با پرداخت مبلغ، شما می‌توانید خدمات خریداری شده را در بازه زمانی مشخص شده مشاهده کنید، اما مالک این محتوا جهت دانلود و بازنشر آن نخواهید شد.

فانو این حق را دارد که در صورت نیاز تغییراتی در قوانین ایجاد کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت‌های سرویس یا همه سرویس‌ها بطور موقت یا دائمی شود. ممکن است در آینده تغییراتی در این توافقنامه ایجاد شود که شامل نه محدود به حذف یا اضافه کردن مطالب و قوانینی به آن است که بلافاصله از نظر مسئولان سرویس لازم الاجراست. لذا کاربر موظف به مرور قوانین طی استفاده از سرویس فانو است تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد. این تغیرات در شبکه های اجتماعی فانو به اطلاع کاربران خواهد رسید. در قسمت مربوط به نظرات کاربران، انتشار مطالب خلاف یا نقض‌کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر، تهدید کننده، توهین‌آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و همچنین مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین کند، ممنوع است در قسمت مربوط به نظرات کاربران، قرار دادن لینک‌هایی به سایت‌های غیرقانونی، غیر اخلاقی یا مبتذل و همینطور سایت‌هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی، اخلاقی، عرفی یا قانونی جامعه را زیر پا می گذارند یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرند، ممنوع است.

هر کاربر در فانو حق ایجاد یک نام کاربری را دارد و ایجاد چند نام کاربری برای یک نفر جهت استفاده بیشتر از تسهیلاتی که برخی اوقات توسط فانو در اختیار کاربران قرار می گیرد، ممنوع است. همچنین کاربران فانو حق واگذاری نام کاربری خود به فرد دیگر و یا استفاده از نام کاربری فرد دیگر را ندارند محتواهای موجود توسط یک تهیه‌کننده یا شرکت تولیدی فیلم تهیه شده است. فانو تنها یک بستر نمایش این محتواها بوده و نقشی در تولید آنها نداشته، از این رو مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده ندارد. درصورت بروز شرایط فورس ماژور (مانند سیل، زلزله، بلایای طبیعی و...) و پیش آمدهای خارج از کنترل فانو که منجر به قطع سرویس و ارائه خدمات شود، تا زمان برطرف شدن مشکل، این قرارداد معلق خواهد شد. این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می کند.

حریم شخصی

تمامی حقوق این سایت متعلق به فانو فیلم می باشد و هرگونه کپی‌برداری و سوء استفاده از محتوای آن پیگرد قانونی دارد.