شرایط و قوانین حاکم بر سرویس
کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب سرویس فانو لازم است پیش از خرید مورد نظر و تماشای فیلم، سریالتوافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه فرمایید، تحت شرایط و مقررات این توافقنامه سرویس فانو در اختیار شماقرار میگیرد. شما به عنوان کاربران این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که ممکن استدر آینده تغییر یابد، هستید. این سرویس با نام تجاری "فانو" ثبت گردیده است و از حق کپی رایت برخوردار است. اگر در سایت های دیگربا موارد نقض کپی رایت فانو مواجه شدید، لطفا آن را به سرویس پشتیبانی « فانو» به آدرسsupport@funofilm.ir اطلاع دهید. جهت دسترسی به محتوای مورد نظر، کاربر باید اقدام به خرید اشتراک نماید. خرید اشتراک در واقع به منزلهخرید دسترسی به محتواهای فانو می باشد.
حریم شخصی
تمامی محتواهای ارایه شده در سرویس فانو در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد و اعمال غیر قانونیو مغایر با قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران به هر نحو ممکن ممنوع است. فانو در صورت مشاهده هرگونه اقدام غیر متعارف برای دسترسی به اشتراک، خرید و ورود، این حق را دارد که این اقدامات غیرمجاز را متوقف و در ادامه اشتراک کاربر را لغو کند. افه یا از آن حذف گردد. همچنین ممکن است با تغییر مکانجغرافیایی خود به سایر کشورها، دسترسی به تعدادی از محتواها که اجازه نشر در خارج از کشور ندارند را از دست بدهید. استفاده از سرویس فانو هیچگونه حقی را برای کاربران در ارتباط با مالکیت فیلم ها، سریال ها و به طور کلی هر محتوای ارائهشده و انتشار یا پخش عمومی آنها چه از طریق سرویس فانو و چه از طرق دیگر ایجاد نمی کند. مسلم است با پرداخت مبلغ،شما می توانید خدمات خریداری شده را در بازه زمانی مشخص شده مشاهده کنید، اما مالک این محتوا جهت دانلود و بازنشرآن نخواهید شد.
حریم شخصی
فانو این حق را دارد که در صورت نیاز تغییراتی در قوانین ایجاد کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت هایسرویس یا همه سرویس بطور موقت یا دائمی شود. ممکن است در آینده تغییراتی در این توافقنامه ایجاد شود که شامل نه محدود به حذف یا اضافه کردن مطالبو قوانینی به آن است که بلافاصله از نظر مسئولان سرویس لازم الاجراست. لذا کاربر موظف به مرور قوانینطی استفاده از سرویس فانو است تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد. این تغیرات در شبکه های اجتماعیفانو به اطلاع کاربران خواهد رسید. در قسمت مربوط به نظرات کاربران، انتشار مطالب خلاف یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر،تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و همچنین مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصیاز مردم توهین کند، ممنوع است در قسمت مربوط به نظرات کاربران، قرار دادن لینک هایی به سایت های غیرقانونی، غیر اخلاقی یا مبتذل و همینطور سایت هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی، اخلاقی، عرفی یا قانونیجامعه را زیر پا می گذارند یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرند، ممنوع است.
حریم شخصی
هر کاربر در فانو حق ایجاد یک نام کاربری را دارد و ایجاد چند نام کاربری برای یک نفر جهت استفاده بیشتر از تسهیلاتی که برخیاوقات توسط فانو در اختیار کاربران قرار می گیرد، ممنوع است. همچنین کاربران فانو حق واگذاری نام کاربری خود به فرد دیگر ویا استفاده از نام کاربری فرد دیگر را ندارند محتواهای موجود توسط یک تهیه‌کننده یا شرکت تولیدی فیلم تهیه شده است. فانو تنها یک بستر نمایش این محتواها بوده ونقشی در تولید آنها نداشته، از اینرو مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده ندارد. درصورت بروز شرایط فورس ماژور (مانند سیل، زلزله، بلایای طبیعی و...) و پیش آمدهای خارج از کنترل فانوکه منجر به قطعسرویس و ارائه خدمات شود، تا زمان برطرف شدن مشکل، این قرارداد معلق خواهد شد. این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می کند.

انتقادات و پیشنهادات https://sapra.ir

حریم شخصی